LGS Makro Matematik Tamamı Yeni Nesil Soru Bankası | İMT Hoca Video Çözümlü SİPARİŞ İÇİN TIKLA!

 

Diğer İMT Hoca Kitapları için TIKLA!

 

Kitap Satış Noktaları için TIKLA!

 

Merhaba Değerli Arkadaşlar, Ben İMT Hocanız, sizlere Denizli’den sesleniyorum.

 

Büyük emeklerle hazırladığımız 8.Sınıf LGS Matematik Tamamı Yeni Nesil Soru Bankası kitabımı sizlerin faydasına sunmanın sevincini yaşamaktayım.

 

Kitabım tamamı okuduğunuzu anlama, yorumlama, sonuç çıkarma, problem çözme, analiz yapma, eleştirel düşünme, bilimsel süreç ve benzeri becerilerinizi ölçecek nitelikte yeni nesil, beceri temelli, çok yönlü sorulardan oluşmaktadır.

 

MEB kazanımları, LGS çıkmış soruları ve örnek soruları ile tamamen uyumlu kitabımın içerisindeki her soruyu dikkatlice çözmenizi, yanlış yaptığınız ya da takıldığınız soruların video çözümlerini mutlaka izleyip mantığını öğrenmenizi öneriyorum.

 

Soruların tamamını da sizin için tek tek detaylı video olarak çözdüğümü bilmenizi isterim :) Video çözümlere www.dogrukaynak.com'dan kitabı aktive ederek kolayca ulaşabilirsiniz.

 

YouTube konu anlatımı videolarım ve canlı derslerimle de hep yanınızdayım.

 

Kitabımda özgün soruları ile desteğini esirgemeyen değerli öğretmen arkadaşlarım Çiğdem KURU’ya, Yasin KURU’ya ve üstün kalitede bir eser ortaya çıkarmamda emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkürü bir borç bilirim.

 

Öğrenme heyecanımızın, azim ve sabrımızın hiç kaybolmaması dileğiyle...

 

Herkese iyi çalışmalar, herkese başarılar!

 

Türü: Soru Bankası

Sayfa Sayısı: 224

Soru Sayısı: 419

ISBN: 978-625-7508-12-4

Yorumlar